arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

Naši partneri sú priekopníkmi zmeny

Iba vďaka podpore našich partnerov sme schopní šíriť a zviditeľňovať prácu našich Fellows. Podporujú nás finančne, pomocou know-how, infraštruktúrou, prístupom ku svojim kontaktom či mediálnou podporou.

INVESTORI

Ashoka financuje spoločenské inovácie zo súkromných zdrojov. Každý z našich investorov tak prispieva k zmene v našej spoločnosti a k riešeniu spoločenských problémov.

INVESTORI V STREDOEURÓPSKOM REGIÓNE
Boehringer Ingelheim
ESSL Foundation
People share Foundation

ASHOKA SUPPORT NETWORK

Jednotlivci, ktorí patria do našej siete, pomáhajú našim Fellows finančne, ale i kontaktmi, skúsenosťami a nápadmi. Naša sieť je tímom angažovaných a dynamických ľudí, ktorí chcú prispievať k vytvoreniu lepšej budúcnosti.

Silke a Jaroslav Horákovi
Jan Barta
Martin Ducháček
Boris Zelený

PRO BONO PARTNERI

Vďaka know-how a vedomostiam z danej oblasti pomáhajú naši pro bono partneri rozvíjať koncepty našich Fellows, a tak ich posúvajú na ďalšiu úroveň. Okrem toho nás spájajú s ich vlastnou sieťou kontaktov, čím pomáhajú Ashoka a našim Fellows.

PODPOROVATELIA

Podporovatelia pomáhajú rozvíjať našu prácu a tiež aj prácu našich Fellows.

SENIOR PRO BONO KONZULTANTI

Títo ľudia úzko spolupracujú s Ashoka tímom a pomáhajú nám s našou prácou. Vďaka skúsenostiam, ktoré získali počas desiatok rokov práce, sa môžeme rozvíjať my aj naši Fellows.

Chcem sa dozvedieť viac o tom, ako sa stať partnerom Ashoka

Prosíme, pošlite e-mail na rpittner@ashoka.org
Neváhajte nás kontaktovať, budeme veľmi radi!