arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

Na jednej lodi 2020: Najvačšie medzisektorové stretnutie v Česku a na Slovensku

Kategórie:

podľa ashokaslovakia

PLAVÍME SA ONLINE 27. 8. od 10:00

Už od roku 2015 ASHOKA v Českej republike zapojuje biznis do systémových riešení spoločenských problémov. Na palube Cargo Galerry sme usporiadali 5 veľkých letných medzisektorových stretnutí. Tento rok sme prvýkrát pripravovali stretnutie Na jednej lodi nielen na Vltave ale i na Dunaji. A pretože toto leto je proste iné, rozhodli sme sa nakoniec stretnutie usporiadať dohromady a online.

NA JEDNEJ LODI je 

neformálne networkingové stretnutie, ktoré prepája ľudí z komerčného i nekomerčného sveta a dáva im priestor pre zahájenie spolupráce s priaznivým spoločenským dopadom. 

akcia, ktorá posúva možnosti medzisektorovej spolupráce ďaleko za hranice filantropie.  

~ akcia, ktorá vyvracia predsudky o tom, že „nezisk chce od biznisu len peniaze“ a „biznis nemôže mať spoločenský prínos“ 

príležitosť pre všetkých, kto si dokážu predstaviť lepší svet a chcú ho začať aktívne tvoriť. 

 PREČO TO ROBÍME? 

Každý spoločenský problém už má svoje riešenie, iba nie je rozšírené po celom svete. Potrebujeme si položiť otázku: „Čím môžem ja prispieť k tomu, aby sa riešenie pálčivého problému dokázalo presadiť a zmeniť systém?“ Riešenia totiž neprinášajú politici, riaditelia firiem alebo mimovládky, ale podnikaví ľudia naprieč všetkými sektormi.