arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

NASI PARTNERZY SĄ PIONIERAMI ZMIAN

Tylko dzięki wsparciu naszych partnerów jesteśmy w stanie rozwijać i promować działania członków Ashoki. Nasi partnerzy wspierają nas zarówno finansowo, jak i dzieląc się wiedzą, infrastrukturą, dzieląc się siecią kontaktów biznesowych i medialnych.

INWESTORZY

Ashoka finansuje swoje innowacyjne projekty społeczne za pomocą prywatnych funduszy i fundacji. Każdy z naszych inwestorów znacząco przyczynia się do rewolucji w naszym społeczeństwie i do rozwiązania problemów społecznych.

Ashoka Support Network

Ashoka Support Network to sieć osób wspierających Ashokę na całym świecie. Osoby należące do sieci wsparcia Ashoki pomagają nam lepiej realizować naszą misję, a także poszukiwać środków finansowych wykorzystując swoje doświadczenie i pomysły. Nasza sieć wsparcia jest zaangażowanym i dynamicznym zespołem ludzi, którzy czują osobisty obowiązek przyczynienia się do tworzenia lepszej przyszłości.

Jeśli chcesz zostać członkiem Ashoka Support Network skontaktuj się z Agatą Stafiej-Bartosik pisząc email na adres: info_pl@ashoka.org

Aby przeczytać więcej o Ashoka Support Network zajrzyj na stronę www.ashokasupportnetwork.org

Ojciec, coach, edukator, marzyciel.

 

Krzysztof Rutkowski

Krzysztof Arciszewski

PARTNERZY PRO BONO

Dzieląc się z nami wiedzą i doświadczeniem, nasi Partnerzy Pro Bono pomagają rozwijać i upowszechniać pomysły Ashoka Fellows. Partnerzy Pro Bono łączą nas ze swoimi sieciami kontaktów, dzięki czemu powiększa się społeczność osób, które wierzą, że każdy może zmieniać rzeczywistość wokół siebie.

DORADCA PRO BONO

Wiele osób ze świata biznesu działa charytatywnie wspomagając naszą pracę. Wnoszą do naszego zespołu lata doświadczenia zawodowego, z którego korzystamy zarówno my, jaki i członkowie Ashoki.

Experienced business leader. Passionate about developing healthy customer centric organizational culture. Active in local community NGOs. Enjoying sharing the knowledge and experience thru coaching, mentoring and teaching.

Jacek Bełdowski

Dyrektor Zarządzający Banku Pekao SA. Zarządzaniem w obszarze HR zajmuje się od ponad 20 lat. Członek Polskiego Towarzystwa Mentoringu.  Założyciel HR Influencers.

Elżbieta Rosiak

Dyrektor Biura Funduszy Unii Europejskiej i Programów Publicznych w Banku Pekao SA. Autor kilku książek na temat funduszy unijnych oraz zarządzania programami. Redaktor „Raportu o sytuacji mikro i małych firm” wydawanego corocznie przez Bank Pekao.

Tomasz Kierzkowski

Prawnik w warszawskim oddziale międzynarodowej kancelarii Dentons. Specjalizuje się w prawie karnym gospodarczym, w szczególności w prowadzeniu spraw związanych z przestępczością tzw. „białych kołnierzyków”.

Marcin Świderski

Dyrektor Logistyki i Łańcucha Dostaw  Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. Związany z firmą od 1996r. Pełnił funkcje Dyrektora Łańcucha Dostaw i Rozwoju CD oraz Regionalnego Dyrektora Operacyjnego. Przewodniczący Polskiej Rady Systemu GS1

Marcin Dopierała

Przez ostatnie kilkanaście lat Manager Marketingu i CRM z sektora consumer services (telekomunikacja). Obecnie rozwija własną firmę.

Marek Niedźwiedź

Specjalista i praktyk projektów społeczno-biznesowych. Ekspert marketingu B2B, innowacji i budowania społeczności, autor bloga www.margalski.pl. Dyrektor wykonawczy i członek zarządu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, współzałożyciel Fundacji Firm Rodzinnych, partner społeczny Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Sebastian Margalski

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Zajmuje się weryfikacją kontraktów oraz umów, a także przygotowywaniem informacji i analiz prawnych obejmujących zagadnienia związane z prawem medycznym, prawem energetycznym oraz prawem cywilnym.

Jakub Gil

Partner zarządzający i założyciel Broad-Reach MCC. Strateg marketingu i komunikacji, praktyk public relations i public affairs, kreator zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej organizacji. Profesjonalnie łączy dwie dziedziny – marketing i inżynierię mechaniczną.

Maciej W. Iwankiewicz

Obecnie jest menadżerem w Deloitte w dziale doradztwa podatkowego, specjalizuje się w doradztwie dla branży przemysłowej w zakresie opodatkowania majątku.

Adam Kałążny

Doświadczony HR menedżer, trener, coach. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych firmach konsultingowych. Obecnie pełni rolę HR Senior Managera w Dziale Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Deloitte Polska.

Sylwia Dębińska

Krzysztof jest radcą prawnym z doświadczeniem w pracy zarówno z międzynarodowymi firmami, samorządami lokalnymi jak i studenckimi startupami. W Deloitte pełni rolę managera i pomaga w kierowaniu zespołem prawników we Wrocławiu.

Krzysztof Dzioba

Starsza Menedżerka w Zespole Rozwiązań dla Pracodawców w Deloitee. Zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami związanymi z podatkiem dochodowym od osób fizycznych, ubezpieczeniami społecznymi oraz elementami prawa pracy – z uwzględnieniem elementów międzynarodowych.

Maja Zabawska

Anna Barbara Wróbel

Od prawie 15 lat aktywnie włącza się w lokalne i międzynarodowe inicjatywy oraz programy mające na celu wypracowanie i wdrażanie przez przedsiębiorstwa standardów odpowiedzialnego zarządzania oraz budowania dzięki temu przewagi konkurencyjnej.

Przemysław Pohrybieniuk

Dyrektor szwedzkiego Ikano Bank AB w Polsce od 2010 roku. Absolwent SGGW-AR  oraz UW. Menedżer z 25 letnim doświadczeniem w bankowości. Uczestniczył w projektach „green field” w polskim sektorze bankowym. Członek Komitetu Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Sylwester Pedowicz

Dyrektor Generalny InfoPraca.pl. Ma 15 lat doświadczenia w zarządzaniu firmami o zasięgu międzynarodowym. Ekspert KE ds. przestrzegania praw człowieka w sektorze zatrudnienia. Wspiera „Wielką Galę Integracji”; „Prezesi Wolontariusze 2011″.

 

 

Marek Jurkiewicz

Ekspert rynku innowacji finansowych (FinTech). Ma Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w bankowości i płatności cyfrowych (m.in. Citibank, T-Mobile, PayTel). Angażuje się w projekty dot. edukacji finansowej i przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu. Jako doradca wspiera startupy społeczne.

Anna Maj

Aplikant radcowski w kancelarii Polowiec i Wspólnicy sp.j. Zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych działających w branży chemicznej i energetycznej. Obszar jego doświadczeń obejmuje również wsparcie prawne w dziedzinie prawa autorskiego i prawa własności przemysłowej.

Piotr Kolasa

Ekspertka w dziedzinie odpowiedzialnego zarządzania i zrównoważonego rozwoju. Zdobywczyni wyróżnienia w konkursie Pióro Odpowiedzialności na najlepszy artykuł ekspercki dotyczący CSR. Członek KT305 zajmującego się społeczną odpowiedzialnością. Na liście 50 kobiet polskiego CSR.

Aleksandra Stanek – Kowalczyk

ORGANIZACJE PARTNERSKIE

Organizacje, które promują tę samą ideę i misję, co my.

Jak mogę dowiedzieć się więcej o zostaniu partnerem Ashoki?

Napisz proszę maila na adres
mrubinowska@ashoka.org
Czekamy na wiadomość od Państwa!