arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

TEACHING FOR THE FUTURE: changemaking, employability, innovations

Kategorie:

przez Martyna Rubinowska

Zapraszamy na rozmowę o edukacji do przyszłości. O edukacji, która pozwala młodym ludziom nie tylko znajdować miejsca pracy, ale i je tworzyć. O edukacji, która pozwala tworzyć zmiany na lepsze i kreować innowacje. Podczas tego spotkania każdy uczestnik jest ekspertem i będzie przestrzeń, by mógł swobodnie zabierać głos.

Podczas rozmów będziemy zwracać szczególną uwagę na edukację wyższą, która powinna być kontynuacją wzmacniającego doświadczenia edukacyjnego. Do rozmowy zapraszamy zarówno przedstawicieli uczelni, jaki i wcześniejszych etapów edukacji, tych którzy wspierają wysiłki edukacyjne.


TEACHING FOR THE FUTURE
CHANGEMAKING, EMPLOYABILITY, INNOVATIONS

Ashoka supports not only social entrepreneurs, but also catalyzes social innovation in higher education through a global network of entrepreneurial students, faculty and community leaders. This conference is part of our common effort to build a culture of social innovation in higher education institutions. All participants are shaping changemaking, employability and innovations for the future in Europe.

Join the Teaching for the future to:

WHEN AND WHERE

Teaching for the future changemaking, employability, innovations
June 5th, 9:30 – 15:40
Paca 40, Michała Paca 40 Warszawa

HOW TO REGISTER

Please confirm your presence here: https://teachingforfuture.evenea.pl/

WE LOOK FORWARD TO WELCOMING YOU!

Nowości Ashoki

Kliknij tutaj i zapisz się na comiesięczne Nowości Ashoki

Newsletter - Ashoka Poland

Wysyłając ten formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, tak jak zostało to opisane w Polityce Prywatności.