arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

Naši partneři jsou průkopníci změn

Teprve podpora našich partnerů nám umožňuje šířit a zviditelňovat práci Ashoka Fellows. Partneři nás podporují finančně, svým know-how, infrastrukturou, přístupem ke svým sítím nebo přes přítomnost v mediích.

Investoři

Ashoka financuje svou činnost výlučně penězi ze soukromých zdrojů a nadací. Každý náš investor efektivně přispívá k pozitivním změnám ve společnosti a k řešení sociálních problémů.

INVESTOŘI V ČESKÉ REPUBLICE
Nadace Karla Janečka

INVESTOŘI VE STŘEDOEVROPSKÉM REGIONU
Boehringer Ingelheim
ESSL Foundation
ERSTE Stiftung

Ashoka Support Network

Součástí Podpůrné sítě Ashoky se stávají jednotlivci, kteří podporují práci našich fellows finančně, přes své sítě, svými zkušenostmi a svými idejemi. Je to síť angažovaných lidí složená ze zainteresovaných a energických osobností, kterým osobně záleží na tom přispět k vytváření společnosti s udržitelnou budoucností.

Silke Horáková
Jaroslav Horák
Jan Barta
ARX Equity

Silke Horáková je soukromá investorka a spoluvlastník Albatros Media. Od roku 2012 působí také jako výkonná ředitelka v Czech Venture Capital and Private Equity Association (CVCA). Silke je původem z Německa a má tři děti. Spolupracuje s organizacemi jako je Ashoka, Nadace VIA a Social Impact Award.

Silke Horáková

Ashoka Support Network

Jaroslav Horák je soukromý investor a specialista na private equity. Je spolumajitelem Albatros Media. Působí jako předseda investičního výboru ARX Equity Partners. Byl prezidentem Czech Private Equity and Venture Capital Association a členem správní rady European Private Equity and Venture Capital Association.

Jaroslav Horák

Ashoka Support Network

Pro Bono Partneři

Naši Pro Bono partneři poskytují své know-how a své klíčové kompetence a pomáhají tak našim fellows dále koncepčně rozvíjet jejich projekty. V neposlední řadě zprostředkovávají Ashoce i našim fellows přístup do svých profesních i osobních sítí.
Své působiště našla Ashoka ČR v novém coworkingu Sněmovní 7, kde vzniká komunita sociálních inovátorů.

Seniorní Pro Bono Poradci

Úzce spolupracují s týmem Ashoky a podporují nás v naší práci. Přinášejí desetiletí svých pracovních zkušeností, z nichž profitujeme my i naši Fellows.

Partnerské organizace

Organizace, s nimiž společně podporujeme sociální podnikání, inovace a propojení byznys a sociálních podnikatelů v ČR.

Chtěl bych vědět víc o partnerství s Ashokou

Pak zašlete e-mail na
czech@ashoka.org
Těšíme se na spolupráci!