arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

Impressum

Provozovatel webových stránek
Ashoka gemeinnützige GmbH
URLs http://austria.ashoka.org
eMail austria@ashoka.org
Sídlo
Schottenring 16
A-1010 Wien/Vienna
Austria
Podle platného zákona
eCommerce-Gesetz (ECG)
Mediengesetz
Telekommunikationsgesetz (TKG 2003)
Datenschutzgesetz (DSchG 2000)
(ke stažení http://www.ris.bka.gv.at/)
grundlegende Richtung (§ 25 Abs 4 Mediengesetz)

Tyto webové stránky informují o aktivitách subjektu Ashoka gemeinnützige GmbH a globálně o jejích mateřských a sesterských organizacích.

DISCLAIMER & PODMÍNKY POUŽÍVÁNÍ

Na jakékoliv použití těchto webových stránek, obrázků, textů a dalšího obsahu se vztahují tyto podmínky:

Disclaimer

Tyto stránky jsou určeny pro informování o zájmech a činnostech ze strany provozovatele. Stahovatelný obsah je vytvořen s maximální péčí a podléhá neustálé aktualizaci; provozovatel webu ovšem nenese žádnou odpovědnost za úplnost a správnost obsahu nebo za správnosti názorů zde vyjádřených. Zvláště se zdůrazňuje, že obsah a informace publikované na webových stránkách nepředstavují poradenství. Za škody, ať už materiální či nevýznamné povahy způsobené použitím informací na těchto webových stránkách, i kdyby byly vadné nebo neúplné, je vymáhání právní cestou zcela vyloučeno. Provozovatel stránky nenese odpovědnost za jakýkoli protiprávní obsah externích webových stránek, na které odkazují přímé nebo nepřímé odkazy. Odpovědnost za takové externí informace spočívá výhradně na provozovatelích příslušné webové stránky.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel stránky se zavazuje zpracovávat osobní údaje uživatelů výhradně v souladu s platnými evropskými a rakouskými předpisy o ochraně osobních údajů. Používáním webové stránky se uděluje souhlas s tím, že poskytnuté osobní údaje (např. jméno, adresa, data spojení, IP adresy, serverové protokoly) mohou být použity ve smyslu zákona o ochraně dat z roku 2000. Tento souhlas k použití a zpracování osobních údajů může zrušit uživatelům kdykoli a zdarma.

Ostatní

Pro všechny spory vyplývající z použití těchto webových stránek a na nich publikovaného obsahu je územně příslušný spolkový soud Innere Stadt (Wien) a platí právo Rakouské republiky.

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru