arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

EVERY ONE A CHANGEMAKER WZMACNIENIE TWÓRCÓW ZMIAN NA LEPSZE

Ashoka wspierając tworzenie ekosystemu, w którym każdy może być twórcą zmian na lepsze realizuje działania mające na celu wspieranie innowatorów społecznych.

Społeczny StartUp

Społeczny StartUp 2016/2017 to program, w ramach którego najbardziej obiecujące i innowacyjne przedsiębiorstwa społeczne, wyłonione w konkursie, otrzymują doradztwo i granty rozwojowe. Celem tego wsparcia jest wzmocnienie kluczowych umiejętności niezbędnych w każdym biznesie, takich jak: zarządzanie finansami, budowanie i zarządzanie zespołami, tworzenie strategii sprzedaży, badanie rynku, planowanie działań promocyjnych. Więcej informacji na: www.spolecznystartup.pl

Szkoły z mocą zmieniania świata

Program Szkoły z mocą zmieniania świata ma na celu identyfikowanie, łączenie oraz wspieranie szkół, które rozwijają u dzieci i młodzieży nie tylko wiedzę, ale także kluczowe umiejętności społeczne, takie jak: empatia, uważność, praca w grupie, przywództwo, kreatywność i otwartość na zmiany. Znaleźliśmy w Polsce 6 Szkół z mocą zmieniania świata i 31 marca spotkaliśmy się na EDUcampie, ogólnopolskiej konferencji o umiejętnościach społecznych w edukacji i nowej drodze uczenia się. Rozpoczyna się także współpraca Szkół z mocą z innymi europejskimi Changemaker Schools. A wszystko po to, byśmy powszechnie uczyli empatii tak jak uczymy czytania.