arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

NASI PARTNERZY SĄ PIONIERAMI ZMIAN

Tylko dzięki wsparciu naszych partnerów jesteśmy w stanie rozwijać i promować działania członków Ashoki. Nasi partnerzy wspierają nas zarówno finansowo, jak i dzieląc się wiedzą, infrastrukturą, dzieląc się siecią kontaktów biznesowych i medialnych.

INWESTORZY

Ashoka finansuje swoje innowacyjne projekty społeczne za pomocą prywatnych funduszy i fundacji. Każdy z naszych inwestorów znacząco przyczynia się do rewolucji w naszym społeczeństwie i do rozwiązania problemów społecznych.

Ashoka Support Network

Ashoka Support Network to sieć osób wspierających Ashokę na całym świecie. Osoby należące do sieci wsparcia Ashoki pomagają nam lepiej realizować naszą misję, a także poszukiwać środków finansowych wykorzystując swoje doświadczenie i pomysły. Nasza sieć wsparcia jest zaangażowanym i dynamicznym zespołem ludzi, którzy czują osobisty obowiązek przyczynienia się do tworzenia lepszej przyszłości.

Jeśli chcesz zostać członkiem Ashoka Support Network skontaktuj się z Agatą Stafiej-Bartosik pisząc email na adres: info_pl@ashoka.org

Aby przeczytać więcej o Ashoka Support Network zajrzyj na stronę www.ashokasupportnetwork.org

PARTNERZY PRO BONO

Dzieląc się z nami wiedzą i doświadczeniem, nasi Partnerzy Pro Bono pomagają rozwijać i upowszechniać pomysły Ashoka Fellows. Partnerzy Pro Bono łączą nas ze swoimi sieciami kontaktów, dzięki czemu powiększa się społeczność osób, które wierzą, że każdy może zmieniać rzeczywistość wokół siebie.

OSOBY WSPIERJĄCE ASHOKĘ

DORADCA PRO BONO

Wiele osób ze świata biznesu działa charytatywnie wspomagając naszą pracę. Wnoszą do naszego zespołu lata doświadczenia zawodowego, z którego korzystamy zarówno my, jaki i członkowie Ashoki.

elzbieta-rosiak_1-int

Dyrektor Zarządzający Banku Pekao SA. Zarządzaniem w obszarze HR zajmuje się od ponad 20 lat. Członek Polskiego Towarzystwa Mentoringu.  Założyciel HR Influencers.

Elżbieta Rosiak

kierzkowski

Dyrektor Biura Funduszy Unii Europejskiej i Programów Publicznych w Banku Pekao SA. Autor kilku książek na temat funduszy unijnych oraz zarządzania programami. Redaktor „Raportu o sytuacji mikro i małych firm” wydawanego corocznie przez Bank Pekao.

Tomasz Kierzkowski

marcin-swiderski

Prawnik w warszawskim oddziale międzynarodowej kancelarii Dentons. Specjalizuje się w prawie karnym gospodarczym, w szczególności w prowadzeniu spraw związanych z przestępczością tzw. “białych kołnierzyków”.

Marcin Świderski

marcin-dopierala

Dyrektor Logistyki i Łańcucha Dostaw  Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja Sp. z o.o. Związany z firmą od 1996r. Pełnił funkcje Dyrektora Łańcucha Dostaw i Rozwoju CD oraz Regionalnego Dyrektora Operacyjnego. Przewodniczący Polskiej Rady Systemu GS1

Marcin Dopierała

powazny_wyciete2

Przez ostatnie kilkanaście lat Manager Marketingu i CRM z sektora consumer services (telekomunikacja). Obecnie rozwija własną firmę.

Marek Niedźwiedź

smargalski

Specjalista i praktyk projektów społeczno-biznesowych. Ekspert marketingu B2B, innowacji i budowania społeczności, autor bloga www.margalski.pl. Dyrektor wykonawczy i członek zarządu stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, współzałożyciel Fundacji Firm Rodzinnych, partner społeczny Instytutu Biznesu Rodzinnego.

Sebastian Margalski

thumbnail_jakub_gil

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Zajmuje się weryfikacją kontraktów oraz umów, a także przygotowywaniem informacji i analiz prawnych obejmujących zagadnienia związane z prawem medycznym, prawem energetycznym oraz prawem cywilnym.

Jakub Gil

thumbnail_maciej_iwankiewicz_media

Partner zarządzający i założyciel Broad-Reach MCC. Strateg marketingu i komunikacji, praktyk public relations i public affairs, kreator zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej organizacji. Profesjonalnie łączy dwie dziedziny – marketing i inżynierię mechaniczną.

Maciej W. Iwankiewicz

thumbnail_magdalena_maciejewska

Od 2 stycznia 2014 r. rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Przygotowuje się do napisania pracy doktorskiej „Błędy ustawy o świadku koronnym”

Magdalena Maciejewska

cq5dam-web-231-231-desktop

Obecnie jest menadżerem w Deloitte w dziale doradztwa podatkowego, specjalizuje się w doradztwie dla branży przemysłowej w zakresie opodatkowania majątku.

Adam Kałążny

user_365058_fc30d0_huge

Doświadczony HR menedżer, trener, coach. Doświadczenie zdobywała w międzynarodowych firmach konsultingowych. Obecnie pełni rolę HR Senior Managera w Dziale Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Deloitte Polska.

Sylwia Dębińska

pl_krzysztof_dzioba_700x700

Krzysztof jest radcą prawnym z doświadczeniem w pracy zarówno z międzynarodowymi firmami, samorządami lokalnymi jak i studenckimi startupami. W Deloitte pełni rolę managera i pomaga w kierowaniu zespołem prawników we Wrocławiu.

Krzysztof Dzioba

cq5dam-web-231-231-desktop-1

Starsza Menedżerka w Zespole Rozwiązań dla Pracodawców w Deloitee. Zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami związanymi z podatkiem dochodowym od osób fizycznych, ubezpieczeniami społecznymi oraz elementami prawa pracy – z uwzględnieniem elementów międzynarodowych.

Maja Zabawska

Aleksandra Stanek-Kowalczyk

Anna Barbara Wróbel

beata-kenig

Przez lata wspierała inne organizacje pozarządowe w kontaktach z mediami i promocji ich działalności, teraz rozpoczyna własną inicjatywę. Przedsiębiorczość i innowacje społeczne to główny obszar jej zainteresowania

Beata Kenig

Łukasz Krajnow

przemyslaw-pohrybieniuk

Od prawie 15 lat aktywnie włącza się w lokalne i międzynarodowe inicjatywy oraz programy mające na celu wypracowanie i wdrażanie przez przedsiębiorstwa standardów odpowiedzialnego zarządzania oraz budowania dzięki temu przewagi konkurencyjnej.

Przemysław Pohrybieniuk

ORGANIZACJE PARTNERSKIE

Organizacje, które promują tę samą ideę i misję, co my.

Jak mogę dowiedzieć się więcej o zostaniu partnerem Ashoki?

Napisz proszę maila na adres
mrubinowska@ashoka.org
Czekamy na wiadomość od Państwa!