arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

Asystent_ka ds. finansów

Kategorie:

przez Martyna Rubinowska

Fundacja Ashoka poszukuje osoby na stanowisko Asystent_ka managerki finansowej na region CEE w wymiarze 25h/tygodniowo do naszego biura przy ul. Paca 40 w Warszawie.

Ashoka przyczynia się do rozwiązywania problemów społecznych dzięki rozwijaniu innowacji społecznych – wspieramy innowatorów i wpływamy na poprawę warunków w jakich działają. Działamy w 90 krajach na świecie, ale Ciebie będziemy prosili, żebyś pomogła/pomógł nam w Polsce, Czechach, Austrii, Rumuni i na Węgrzech. Pracujemy po angielsku, stąd i reszta ogłoszenia po angielsku.

Ashoka is seeking a Finance Manager Assistant to join their CEE finance team for 25h a week.

While reporting to the Finance Manager you will ensure the accurate and timely delivery of month-end close to Ashoka Global and will be directly subordinated to CEE Finance Manager. You will also be working closely with CEE Countries Directors to develop accountancy across the organization.

Duties will include, but not be limited to:

The successful candidate should have accounting experience. Candidates with previous consultancy or NGO`s experience are especially encouraged to apply.

We offer a full employment contract with a fixed salary, lots of inspiring, international contacts, many development possibilities, a diverse, friendly team and self-made team lunches.

If you meet the above requirements and would like to find out more about this immediately available role then please send your CV and short answers for following questions to mrubinowska@ashoka.org

  1. Why do you think operations (back office) should be considered as the backbone of every organization?
  2. What is the one thing that every team member should know about finance?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Ashoka Innowatorzy dla Dobra Publicznego z siedzibą w Warszawie (04-386) przy ul. Paca 40. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku ze zgłoszeniem rekrutacyjnym.

  1. Dane osobowe przetwarzane są w celu kontaktu z kandydatką lub kandydatem na stanowisko Asystent_ka managerki finansowanej na region CEE
  2. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego.
  3. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą przetwarzane w celach kontaktowych w sprawie nowych ofert pracy lub wydarzeń rozwojoeych.
  4. Podanie danych jest dobrowolne.
  5. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.”

Nowości Ashoki

Kliknij tutaj i zapisz się na comiesięczne Nowości Ashoki

Newsletter - Ashoka Poland

Wysyłając ten formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, tak jak zostało to opisane w Polityce Prywatności.