arrow-left arrow-right logo_ashoka share-email share-facebook share-googleplus share-twitter

Page Title

Studia podyplomowe z innowacji społecznych

Kategorie:

przez Martyna Rubinowska

Startują podyplomowe studia z Innowacji Społenczych, wśród wykładowców wielu członków Ashoki. Polecamy serdecznie, a wiemy, że warto, bo program studiów powstał w oparciu o wykorzystanie wieloletniego doświadczenia Ashoki, Federacji FOSa, Banków Żywności i Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie.

 

 

ulotka_innowacje

 

Olsztyn, dn. 2.01.2016 r.

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w studiach podyplomowych Innowacje społeczne, które realizowane będą przez Federację FOSa we współpracy z Wyższą Szkołą Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie oraz Bankiem Żywności w Olsztynie, przy wsparciu merytorycznym Ashoki Polska.
Studia kierujemy do przedstawicieli organizacji pozarządowych, administracji publicznej oraz biznesu. Zapraszamy innowatorów, którzy działają, mają pomysły na nowe działania ale np. potrzebują wsparcia merytorycznego w drodze do realizacji swoich projektów. Studia mogą być również pomocne osobom szukającym inspiracji oraz pomysłu na siebie oraz tym, które posiadają innowacyjne pomysły ale np. nie wiedzą jak wdrożyć swoje plany.

Studia realizowane będą na Wydziale Nauk Społecznych, kierunek: Ekonomia w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie. W programie studiów skupiliśmy się na sferze socjalnej. Dużo miejsca poświęciliśmy również aspektom ekonomicznym, biznesowym.
Studia będą trwały 2 semestry (180 h). Łączny ich koszt wyniesie 4 850 zł. Przedmioty zostały zgrupowane w IX modułach tematycznych. Realizowane będą w formie nie tylko wykładów i ćwiczeń, ale również konwersatoriów i warsztatów.
Tematyka przedmiotów dotyczy takich obszarów, jak np.: Zarządzanie twórczym zespołem; Innowacje społeczne a technologie; Marketing innowacji społecznych; Warsztaty – Wystąpienia publiczne; Mierzenie wpływu społecznego; Testowanie modeli i wprowadzanie zmian; Warsztaty – Social Reporting Standard i in. Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli akademickich i praktyków z różnych sektorów. Do poprowadzenia zajęć zaprosiliśmy m.in.: Bohdana Skrzypczaka; Agatę Stafiej-Bartosik; Mirellę Panek-Owsiatyńską; Wacława Idziaka i wielu innych.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w studiach zapraszamy do kontaktu. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w biurze Federacji FOSa (ul. M. Kotańskiego 1, tel. 89 523 60 92, biuro@federacjafosa.pl). Rekrutację prowadzi Wyższa Szkoła Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie (ul. Jagiellońska 59, tel. 89 534 71 53 lub 519 062 013, sekretariat@wsiie.olsztyn.pl).

Serdecznie zapraszam
Bartłomiej Głuszak
Prezes Zarządu Federacji FOSa

Zapisz

Nowości Ashoki

Kliknij tutaj i zapisz się na comiesięczne Nowości Ashoki

Newsletter - Ashoka Poland